Stretnutie bývalých zamestnancov

Dňa 1.12.2023 sa v priestoroch dispečingu spoločnosti BARDTERM, s.r.o. uskutočnilo, po dlhšej pauze, stretnutie bývalých pracovníkov našej spoločnosti. Aj takouto formou sme sa im chceli odvďačiť a poďakovať za ich dlhoročné skúsenosti a motiváciu pracovať v našej firme. Deň čo deň sa starali o to, aby každá jedná domácnosť v meste Bardejov mala zabezpečenú dodávku tepla a teplej vody, či už po technickej, ekonomickej alebo legislatívnej stránke. Patrí im veľký obdiv a úcta, za ich roky odpracovanej práce.

Stretnutie sa nieslo v priateľskej atmosfére, kde bývalí aj súčasní zamestnanci zaspomínali na množstvo pekných, vtipných, no niekedy aj náročných chvíľ, ktoré vždy spolu prežívali a zvládali počas pracovnej doby. Smiech, radosť a úsmev boli znakom úprimnej pohody a dobrej nálady.

Na záver, treba opäť vyzdvihnúť a byť vďačný za takýto moment, v ktorom sa mohli opäť po dlhých dňoch, mesiacoch a rokoch stretnúť „starí známi“ aj napriek tomu, že žijeme uponáhľanú dobu, kde každý z nás je nútený riešiť svoje starosti. Všetkým zúčastnením (aj tým, ktorý sa nemohli dostaviť), želáme veľa zdravia a úspechov v osobnom živote, a pevne veríme, že v budúcej dobe sa opäť, takto v zdraví budeme môcť stretnúť.